czerwca 19, 2023

Zdrowa opalenizna


Mamy lato w pełni. Korzystasz ze słońca i często zastanawiasz się co użyć by Twoja skóra wyglądała pięknie opalona a zarazem  pozostała w dobrej kondycji. Nie chcesz narazić jej na poparzenia słoneczne. 

Od lat reklamy bombardują nas niezliczoną ilością produktów, które mają za zadanie ograniczyć przenikanie przez naszą skórę promieni słonecznych. 

Zastanów się czy jest to dobre rozwiązanie......

Przeglądając skład takich produktów odkryjesz ile chemi potrafią mieć w sobie. Nie wiem jak Ty ale ja nie mam odwagi nałożyc tego na swoją skórę. 

Innym czynnikiem, który wpływa negatywnie na nasz organizm to przez to blokowanie nie dostarczysz swojemu organizmowi dostatecznej ilości witaminy D.

Lato to czas kiedy możemy korzystać do woli ze słońca, którego potrzebujemy jak powietrza. Słońce to energia, niezbędna do lepszego funkcjonowania. To pozytywna bomba wpływająca pozytywnie na wiele aspektów naszego życia,

Jak wiesz, poszukuje zawsze naturalnych sposobów i dzisiaj podam Ci TIP na piękną i zdrową opaleniznę. Najlepszym sposobem na zdrowe opalanie jest olejek marchwiowy. 

Olejek marchwiowy to jeden ze znanych olejów roślinnych, które nasze babcie stosowały już dawniej dla swojej urody. Dzięki  wysokiej zawartości beta - karotenu pobudza naturalną produkcję melaniny w skórze. Jest doskonały do opalania, podtrzymuje opaleniznę, a także pomoże zatrzymać ją na dłużej.  Chroni przed niekorzystnym promieniowaniem ultrafioletowym.  Po zaaplikowaniu na skórę, nadaje jej zdrowy i piękny połysk. Olejek możesz dodać do ulubionego, naturalnego produktu, który używasz bądż też wymieszać np. z olejkiem dla dzieci. 


Uwaga! Przy stosowaniu oleju marchwiowego należy uważać, ponieważ może barwić ubranie, a nawet włosy, które będą miały z nim kontakt.

Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć by zabezpieczyć się przed słońcem pamiętaj , ŻE OLEJEK LAWENDOWY pomoże Ci złagodzić każde poparzenie słoneczne. 

Brak komentarzy: